Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1410

12*GE SFP plus 2*10GE SFP+, Max 32Gbps

Mubo nga paghulagway:

Ang Mylinking™ Network Tap sa ML-TAP-1410 adunay hangtod sa 32Gbps nga kapasidad sa pagproseso nga optical splitting o mirroring span access.Gisuportahan niini ang labing kadaghan nga 2 * 10 GIGABit SFP + slots (compatible sa 1 GIGABit) ug 12 * 1 gigabit SFP slots, flexible support 10G ug 1G single/multi-mode optical modules ug 10 gigabit ug 1 gigabit electrical modules.Nagsuporta sa LAN / WAN mode;Nagsuporta sa packet filtering ug forwarding base sa source port, quintuple standard protocol domain, source/destination MAC address, IP fragment, transport layer port range, Ethernet type field, VLANID, MPLS label, ug TCPFlag fixed offset feature.Gisuportahan ang hilaw nga packet output alang sa pag-monitor sa mga kagamitan sa BigData Analysis, Protocol Analysis, Signaling Analysis, Security Analysis, Risk Management ug uban pang gikinahanglan nga trapiko.


Detalye sa Produkto

Mga Tag sa Produkto

1- Overview

  • Usa ka bug-os nga visual control sa Data Acquisition device(2*10GE SFP+ plus 12*GE SFP ports)
  • Usa ka bug-os nga data network traffic scheduling management device (duplex Rx/Tx processing)
  • Usa ka bug-os nga network nga pre-processing ug re-distribution device (bidirectional bandwidth 32Gbps)
  • Gisuportahan ang pagkolekta sa trapiko sa network ug pagdawat sa data sa link gikan sa lainlaing mga lokasyon sa elemento sa network
  • Gisuportahan ang L2-L7 network packet filtering ug matching, sama sa SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN, Ethernet type field ug value, IP protocol number, TOS, ug uban pa gisuportahan usab ang flexible combination hangtod sa 2000 nga mga lagda sa pagsala.
  • Gisuportahan ang pagpares sa UDF sa bisan unsang yawe nga field sa unang 128 bytes sa usa ka pakete.Mahimong ipasadya sa user ang UDF offset value ug key field length ug content, ug matino ang traffic output policy sumala sa configuration sa user.
  • Gisuportahan nga nakaamgo nga wala’y kalabotan sa taas nga pakete sa pagpasa sa trapiko sa Ethernet, gisuportahan ang tanan nga mga lahi sa mga protocol sa pagputos sa Ethernet, ug ingon usab ang 802.1q / q-in-q, IPX / SPX, MPLS, PPPO, ISL, GRE, PPTP, etc protocol packaging
deskripsyon sa produkto1

ML-TAP-1410

2- System Block Diagram

deskripsyon sa produkto2

3- Operasyon nga Prinsipyo

deskripsyon sa produkto3

4- Intelligent nga Network Traffic Processing Abilidad

paghulagway sa produkto

ASIC Chip Plus TCAM CPU
32Gbps intelihenteng network nga mga kapabilidad sa pagproseso sa trapiko

deskripsyon sa produkto1

10GE Pagkuha sa Trapiko
10GE 2 ports, Max 2*10GE plus 12*GE ports Rx/Tx duplex processing, hangtod sa 32Gbps Traffic Data Transceiver sa samang higayon, para sa network Data Acquisition, simple nga trapiko o packet Pre-processing

paghulagway sa produkto (2)

Replikasyon sa Trapiko sa Network
Ang packet gikopya gikan sa 1 port ngadto sa daghang N port, o daghang N port ang giipon, dayon gisundog ngadto sa daghang M port

paghulagway sa produkto (3)

Paghiusa sa Trapiko sa Network
Ang packet gikopya gikan sa 1 port ngadto sa daghang N port, o daghang N port ang giipon, dayon gisundog ngadto sa daghang M port

paghulagway sa produkto (4)

Distribusyon sa Trapiko sa Network
Giklasipikar ang umaabot nga metdata sa tukma ug gilabay o gipasa ang lainlaing mga serbisyo sa datos sa daghang mga output sa interface sumala sa gitakda nang daan nga mga lagda sa gumagamit.

paghulagway sa produkto (5)

Pagsala sa Data/Packet
Gisuportahan ang L2-L7 packet filtering matching, sama sa SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN, Ethernet type field ug value, IP protocol number, TOS, ug uban pa gisuportahan usab ang flexible nga kombinasyon sa up hangtod sa 2000 nga mga lagda sa pagsala.

paghulagway sa produkto

Balanse sa load
Gisuportahan nga load balance Hash algorithm ug session-based weight sharing algorithm sumala sa L2-L7 layer nga mga kinaiya aron maseguro nga ang port output traffic dinamika sa load balancing

paghulagway sa produkto (6)

Pagpares sa UDF
Gisuportahan ang pagpares sa bisan unsang yawe nga field sa unang 128 bytes sa usa ka pakete.Gipahiangay ang Offset Value ug Key Field Length ug Content, ug pagtino sa polisiya sa output sa trapiko sumala sa configuration sa user

paghulagway sa produkto (7)

Gi-tag nga VLAN

paghulagway sa produkto (8)

Wala Gi-tag ang VLAN

paghulagway sa produkto (9)

Gipuli ang VLAN

Gisuportahan ang pagpares sa bisan unsang yawe nga field sa unang 128 bytes sa usa ka pakete.Mahimong ipasibo sa user ang offset value ug key field length ug content, ug matino ang traffic output policy sumala sa configuration sa user.

paghulagway sa produkto (10)

Pagpuli sa MAC Address
Gisuportahan ang pag-ilis sa destinasyon nga MAC address sa orihinal nga pakete sa datos, nga mahimong ipatuman sumala sa pagsumpo sa gumagamit

paghulagway sa produkto (11)

3G/4G Mobile Protocol Recognition/Classification
Gisuportahan aron mailhan ang mga elemento sa mobile network sama sa (Gb, Gn, IuPS, S1-MME, S1-U, X2-U, S3, S4, S5, S6a, S11, ug uban pa nga interface).Mahimo nimong ipatuman ang mga polisiya sa output sa trapiko base sa mga feature sama sa GTPV1-C, GTPV1-U, GTPV2-C, SCTP, ug S1-AP base sa mga configuration sa user.

paghulagway sa produkto (12)

Healthy Detection sa mga Port
Gisuportahan ang tinuud nga oras nga pag-ila sa kahimsog sa proseso sa serbisyo sa back-end nga pag-monitor ug pag-analisar nga kagamitan o mga himan nga konektado sa lainlaing mga pantalan sa output.Kung mapakyas ang proseso sa serbisyo, ang sayup nga aparato awtomatiko nga makuha.Human mabawi ang sayup nga aparato, ang sistema awtomatiko nga mobalik sa grupo sa pagbalanse sa load aron masiguro ang kasaligan sa multi-port load balancing.

paghulagway sa produkto (13)

VLAN, MPLS Wala Gitag
Gisuportahan ang VLAN, MPLS header stripping sa orihinal nga data packet para sa output.

paghulagway sa produkto (14)

Tunneling Protocol Identify
Awtomatikong gisuportahan ang pag-ila sa lainlaing mga protocol sa tunneling, sama sa GTP / GRE / PPTP / L2TP / PPPOE.Sumala sa configuration sa user, ang traffic output strategy mahimong ipatuman base sa sulod o gawas nga layer sa tunnel

paghulagway sa produkto (15)

Nahiusa nga Control Platform
Gisuportahan ang mylinking™ Visibility Control Platform Access

paghulagway sa produkto (16)

1+1 Labaw nga Power System(RPS)
Gisuportahan ang 1 + 1 Dual Redundant Power System

5- Mylinking™ Network Tapik sa Kinaandan nga mga Istruktura sa Aplikasyon

5.1 Mylinking™ Network Tap GE to 10GE Data Aggregation Application(sama sa mosunod)

deskripsyon sa produkto4

5.2 Mylinking™ Network Tap 1/10GE Data Distribution Application (sama sa mosunod)

deskripsyon sa produkto6

5.3 Mylinking™ Network Tap Hybrid Network Traffic Capture Application (sama sa mosunod)

deskripsyon sa produkto5

5.4 Mylinking™ Network Tap Customazition Traffic Monitoring Application (sama sa mosunod)

deskripsyon sa produkto7

6- Mga detalye

Mylinking™ Network Tap  NPB/TAP Functional Parameters

Interface sa Network Mga pantalan sa GE

12*GE SFP slots

10GE nga mga pantalan

2*10GE SFP+ slots

Deployment mode

SPAN monitoring input

suporta

In-line nga mode

suporta

Kinatibuk-ang interface sa QTY

14

Pagkopya sa trapiko / pagtipon / pag-apod-apod

suporta

I-link ang mga QTY nga nagsuporta sa Mirror replication / aggregation

1 -> N link traffic replication (N <14)

N-> 1 link nga traffic aggregation (N <14)

G Group(M-> N Link) pagkopya sa trapiko ug paghugpong [G * (M + N) <14]

Mga gimbuhaton

Distribution base sa traffic identification

suporta

Pag-apod-apod base sa IP / protocol / port Lima ka tuple traffic identification

suporta

Diskarte sa pag-apod-apod base sa header sa protocol nga giila sa yawe nga gimarkahan sa trapiko

suporta

Estratehikong pag-apod-apod base sa lawom nga pag-ila sa sulud sa mensahe

suporta

Pagsuporta sa Ethernet encapsulation independence

suporta

CONSOLE Network Management

suporta

IP/WEB Network Management

suporta

SNMP V1/V2C Network Management

suporta

Pagdumala sa Network sa TELNET/SSH

suporta

SYSLOG Protocol

suporta

Function sa pag-authenticate sa user Pag-authenticate sa password base sa user name

Elektrisidad(1+1 Redundant Power System-RPS)

Gi-rate nga boltahe sa suplay

AC110-240V/DC-48V [Opsyonal]

Gi-rate nga frequency sa kuryente

AC-50HZ

Gi-rate nga input karon

AC-3A / DC-10A

Rated nga gahum function

150W(2401: 100W )

Kalibutan

Operating Temperatura

0-50 ℃

Temperatura sa Pagtipig

-20-70 ℃

Operating Humidity

10% -95%, Non-condensing

Konfigurasyon sa Gumagamit

Console Configuration

RS232 Interface, 9600,8,N,1

Pagpamatuod sa password

suporta

Taas nga Rack

Rack space (U)

1U 460mm * 45mm * 440mm

7- Impormasyon sa Order

ML-TAP-2401 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ports
ML-TAP-1410 mylinking™ Network Tap 12*GE SFP ports plus 2*10GE SFP+ ports
ML-TAP-2610 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ports plus 2*10GE SFP+ ports
ML-TAP-2810 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ports plus 4*10GE SFP+ ports


  • Kaniadto:
  • Sunod:

  • Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo