Optical Transceiver Module

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-MM 850nm 300m

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-MM 850nm 300m

    ML-SFP+MX 10Gb/s SFP+ 850nm 300m LC Multi-Mode

    Ang Mylinking™ ML-SFP+MX RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ 850nm 300m Optical Transceiver Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ transceiver gidisenyo para gamiton sa 10-Gigabit Ethernet sa Multi-Mode fiber.Nagsunod sila sa SFF-8431, SFF-8432 ug IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW.Ang mga disenyo sa transceiver gi-optimize alang sa taas nga pasundayag ug epektibo sa gasto aron mahatagan ang mga kostumer sa labing kaayo nga solusyon alang sa Telecommunication ug Datacom.

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-SM 1310nm 10km

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-SM 1310nm 10km

    ML-SFP+SX 10Gb/s SFP+ 1310nm 10km LC Single-Mode

    Ang Mylinking™ ML-SFP+SX RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ 1310nm 10km Optical Transceiver, Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ transceiver gidisenyo para gamiton sa 10-Gigabit Ethernet links hangtod sa 10km over Single Mode fiber.Nahiuyon sila sa SFF-8431, SFF-8432 ug IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.Ang mga disenyo sa transceiver gi-optimize alang sa taas nga pasundayag ug epektibo sa gasto aron mahatagan ang mga kostumer sa labing kaayo nga solusyon alang sa telekomunikasyon.

  • Mylinking™ Copper Transceiver Module SFP 100m

    Mylinking™ Copper Transceiver Module SFP 100m

    ML-SFP-CX 1000BASE-T & 10/100/1000M RJ45 100m Copper SFP

    Ang Mylinking™ Copper Small Form Pluggable (SFP) RoHS Compliant 1000M & 10/100/1000M Copper SFP Transceiver kay taas nga performance, cost effective nga module compliant sa Gigabit Ethernet ug 1000BASE-T nga mga sumbanan sama sa gipiho sa IEEE 802. 3-2002 ug IEEE 802.3ab, nga nagsuporta sa 1000Mbps data-rate hangtod sa 100 metros nga pagkab-ot sa unshielded twisted-pair CAT 5 cable.Gisuportahan sa module ang 1000 Mbps (o 10/100/1000Mbps) nga full duplex data-link nga adunay 5-level nga Pulse Amplitude Modulation (PAM) nga mga signal.Ang tanan nga upat ka pares sa cable gigamit nga adunay simbolo nga rate sa 250Mbps sa matag pares.Ang module naghatag og standard nga serial ID nga impormasyon nga nagsunod sa SFP MSA, nga mahimong ma-access sa address sa A0h pinaagi sa 2wire serial CMOS EEPROM protocol.Ang pisikal nga IC mahimo usab nga ma-access pinaagi sa 2wire serial bus sa address ACh.

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-MM 850nm 550m

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-MM 850nm 550m

    ML-SFP-MX 1.25Gbps SFP 850nm 550m LC Multi-Mode

    Ang Mylinking ™ RoHS Compliant 1.25Gbps 850nm Optical Transceiver 550m Reach maoy taas nga performance, epektibong gasto nga mga modules nga nagsuporta sa data-rate nga 1.25Gbps ug 550m transmission distance uban sa MMF.Ang transceiver naglangkob sa tulo ka mga seksyon: usa ka VCSEL laser transmitter, usa ka PIN photodiode nga gisagol sa usa ka trans-impedance preamplifier (TIA) ug MCU control unit.Ang tanan nga mga module nakatagbaw sa mga kinahanglanon sa kaluwasan sa laser sa klase I.Ang mga transceiver nahiuyon sa SFP Multi-Source Agreement (MSA) ug SFF-8472.Para sa dugang nga impormasyon, palihog tan-awa ang SFP MSA.

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-SM 1310nm 10km

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-SM 1310nm 10km

    ML-SFP-SX 1.25Gb/s SFP 1310nm 10km LC Single-Mode

    Ang Mylinking ™ RoHS Compliant 1.25Gbps 1310nm Optical Transceiver 10km Reach taas nga performance, epektibo nga gasto nga mga module nga nagsuporta sa dual data-rate nga 1.25Gbps/1.0625Gbps ug 10km transmission distance uban sa SMF.Ang transceiver naglangkob sa tulo ka mga seksyon: usa ka FP laser transmitter, usa ka PIN photodiode nga gisagol sa usa ka trans-impedance preamplifier (TIA) ug MCU control unit.Ang tanan nga mga module nakatagbaw sa mga kinahanglanon sa kaluwasan sa laser sa klase I.Ang mga transceiver nahiuyon sa SFP Multi-Source Agreement (MSA) ug SFF-8472.Para sa dugang nga impormasyon, palihog tan-awa ang SFP MSA.